Kupiliśmy meble do pokoju

 

Niedawno powiększyła nam się rodzina. Przyszedł na świat nasz synek. Postanowiliśmy, że jako pełnoprawny członek naszej rodziny będzie miał pokój tylko dla siebie. Urządzanie pokoju dla takiego maluch okazało się dla nas niezłą frajdą.

Wybór mebli pokojowych jest dobrą zabawą

meble pokojoweUrządzanie pokoju dla tak małego człowieka wymaga sporo czasu i zastanowienia. Ściany powinny być pomalowane odpowiednią farbą, podłogi muszą być łatwe do utrzymania w czystości. Oczywiście nie popadaliśmy w paranoję. Chcieliśmy, by wystrój był miły dla oka, przytulny dla dziecka i oczywiście jak najbardziej funkcjonalny. Najważniejsze były także dodatki w postaci kocyków, lampek i obrazków na ścianę. Punktem przewodnim były oczywiście meble. Musiały spełniać wiele funkcji, ale też nie mogły zajmować całego pokoju. Meble pokojowe zakupiliśmy w sklepie znanej marki. W skład mebli wchodził regał, łóżeczko, komoda i półki na ścianę. Meble były drewniane z bardzo wytrzymałego materiału. Mieliśmy pewność, posłużą nam na długo. Dobraliśmy też odpowiedni kolor, bardzo ciepły i przyjemny. Nigdy byśmy się nie spodziewali, że meble okażą się dla nas tak niezastąpione i wygodne w użytkowaniu. Sprawiły też, że pokój stał się królestwem dla naszego małego synka, który z pewnością będzie miło spędzał tam czas, tym bardziej, kiedy będzie już starszy.

Zakup mebli okazał się dobrym wyborem. Przecież przyjście na świat dziecka nie oznacza, że musimy dzielić z nim swój dotychczasowy pokój. Wystarczy nieduży wydatek a uczy to maleńkie dziecko mieszkania w swoim własnym pokoju.